typy agencji reklamowych

Właściciele muszą kwalifikować się do zapewnienia, że ??są one uczciwy i szczery w swoich kontaktach, a nie nielegalnie dyskryminować wnioskodawców lub lokatorów.

Właściciel nieruchomości podpisuje umowę z Urzędu Mieszkalnictwa i oddzielnie wykonuje umowę najmu z najemcą. Relacja z najemcą jest praktycznie taka sama, jak na wolnym rynku.http://color-laboratory.com/pl/patyczki-do-czyszczenia/

Sekcja 8 opiera swoją pomoc na standardach obłożenia. Jeśli wynajem nieruchomości przekracza te normy, Urząd Obudowa będzie płacić czynsz tylko dozwoloną dla wielkości rodziny. Na przykład, jeśli masz urządzenie z czterema sypialniami ale rodzina kwalifikuje się tylko do trzech sypialni, najemca może wynająć jednostkę ale najbardziej Urząd Obudowa będzie płacić czynsz jest trzy-pokojowe.

Jedną z korzyści dla właściciela uczestniczącego w programie jest to, że Housing Authority gwarantuje ich część zapłaty czynszu zostaną wykonane na czas, co miesiąc. Ponadto, ponieważ część najemcy wynajmu jest uważany przystępne, lokator jest bardziej prawdopodobne, aby zapłacić.

Miasto San Jose i hrabstwa Santa Clara wprowadzili niedawno SCCHousingSearch.org, nową usługę w celu usprawnienia dostępu do informacji o przystępnej wynajmu mieszkań. Właściciel może reklamować swoje jednostki wypożyczenia bezpłatnie dla rodzin zarejestrowanych w programie.

Właściciel może wybrać najemcy Obudowa Wybór Voucher w ten sam sposób będą one wybrać żadnego innego lokatora z otwartego rynku. Przed wynajmu nieruchomości mogą kwalifikować się do sekcji 8 mieszkań; musi przejść kontrolę przeprowadzaną przez inspektora Sekcja 8 mieszkaniowym. Inspektor sprawdza standardów jakości obudowa i zagrożeń bezpieczeństwa. Pierwsza kontrola następuje przed rodzina przenosi się do urządzenia, a następnie ponownie, gdy lokator jest ponownej certyfikacji kwalifikacji. Dodatkowe kontrole mogą być przeprowadzane, jeśli pojawiają się skargi od najemcy o stanie mienia.

– autor artykułu