rodzaje reklamy graficznej

Podejście to nie było to, że realistyczne powrotem, kiedy film powstał, a tym bardziej teraz.

Werdykt: Jeżeli korzystny wynik trafia do więzienia, są prostsze sposoby, aby to osiągnąć, niż włamanie do systemu komputerowego uniwersyteckiej.

Cheat notatki – To było popularne, gdy poszłam do liceum. Chcemy napisać definicji …odżywki sklep To znaczy, inne dzieci, by napisać definicji na maleńkich karteczkach i przemycić je w klasie podczas testów. Kłopot polegał na tym, połowę czasu nie można było przeczytać drobnym maczkiem i skończyłbyś kopiując ją źle. Druga połowa czasu nauczyciel będzie złapać i chcesz oblać test. Oczywiście, praca uczelni jest znacznie różni się od szkoły – dokumenty będą musiały być większe i pisanie wciąż jeszcze mniejsze. Nigdy nie spotkałem to można sobie na studiach, ale widząc wiele innych zachowań szkół z niektórych studentów I nie ulega wątpliwości, że są tacy, którzy jeszcze zrobić próbę.

Technologia może pomóc w ten jeden, choć. Wymień drobne prace z PDA lub telefon komórkowy i można mieć czytelne notatki w małym punkcie powszechnie spotykane w klasach. Niestety, większość instruktorów wymagają, aby studenci umieścić te elementy się w czasie testów, aw tych przypadkach drobne prace są znacznie łatwiejsze do ukrycia niż urządzeniu elektronicznym wielkości pięści.

Werdykt: Szanse są przeciwko wam tutaj, więc jeśli korzystny wynik jest gatunkiem wadą to idź do niego.

Cóż, mamy dość dużo zastrzelony Flasz przez tradycyjne metody oszustwa. Więc co tak naprawdę działa? Jakie są zalecenia dla profesora dopchać jak odnieść sukces w szkole przez oszustwo? Jak studenci uzyskać „korzystny wynik bez trwonienia taki sam wysiłek wszyscy inni?”

Zobacz zawarcia do „Najlepszy sposób, aby oszukiwać w College” na http://www.College-Cram.com.

Dobre studia,

Rudy Lopes jest Wiceprezesem Rozwoju zawartości dla Smartacus Corporation

Wydawcy: Można odśwież ten artykuł na swojej stronie internetowej, Ezine lub bloga, ale trzeba zachować wszystkie linki

erfit.pl
– autor artykułu