rodzaje reklamy charakterystyka i ocena

rodzaje reklamy charakterystyka i ocena

9 Pomysły na OK Weekendy – bilety Oklahoma Football and More

Choć popularne postrzeganie zawsze było, że w celu znalezienia kolorów, życia, magii i zainteresowanie, trzeba być w Nowym Jorku czy Los Angeles, Oklahoma jest rzeczywiście duży, przyjazny i fascynujące miejsce! Szukasz czegoś do zrobienia w Oklahomie w ten weekend? Dajemy Państwu nasze najlepszych ofert, od biletów piłkarskich Oklahoma do parków rozrywki, centrów kulturalnych i innych.

1. Bilety piłkarskie Oklahoma

W Sooners mieli kilka rozczarowujące gry na całej swojej długiej historii … i Bob Stoops działa jego magia regularnie w trakcie sezonu piłkarskiego. OKC Thunder są zawsze naładowane adrenaliną zegarek, jak również – chwycić te bilety, póki możesz!

2. Narodowy Cowboy i Western Heritage Museum

Yee Haw! Cowboy Western Heritage Museum i jest fascynujące, nawet dla tych, którzy nie zalezalo na koniach. Mają imprez i wystaw jak rocznych wystaw przez Stowarzyszenie Cowboy Arts, American Indian Graficy wystawy, degustacje i imprezy dla dzieci.

3. Muzeum Sztuki Philbrook

Odwiedzający Tulsa zachwycać się Philbrook Museum of Modern Art – jeśli mieszkasz w pobliżu, nie pozostawiają całą zabawę dla turystów! W domu , że obrazy są trzymane w to piękne, wejście jest za darmo na niektórych soboty i zbiorów w niektórych częściach rywali muzeum Smithsonian.

4. Krajowa Softball Hall of Fame

Jeszcze jeden dla osób w Oklahoma City, National Softball Hall of Fame nie mieć wielkich nazwisk, że piłka nożna, baseball i hokej muzeum robi … ale mimo to bardzo ciekawe!

5. Oklahoma Zoo

Jeśli mieszkasz w Oklahoma City, masz absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla siedzi w domu na weekendy! Nie można dostać bilety Oklahoma piłkarskie w ten weekend? Udaj się do Oklahoma Zoo, często określane jako „żywe muzeum”. Idź wcześnie …
niwelowanie zmarszczek Gdynia
– autor artykułu