reklamy graficzne gmail

reklamy graficzne gmail

Lokator, który kwalifikuje się do otrzymania Voucher mieszkaniowego musiałby zapłacić tylko 30 do 40% swoich dochodów w kierunku wynajęcia. Urząd Obudowa płaci różnicę między częścią lokatora czynszu i wynajmu zamówienia bezpośrednio do właściciela nieruchomości.

Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, zanim właściciel bierze udział w programie to:

Zdolność do podwyższenia czynszu

Najemca musi być recertyfikowany każdego roku

Jeśli rodzina staje się większa lub mniejsza, może to wywołać ponownej oceny ustaleń życia.

Ograniczenia dotyczące powodów do eksmisji

Szanse są prawnikiem Legal Aid, którzy będą szukać czegoś i wszystko zrobiłeś źle i użyć jej przeciwko będziesz bronić lokatora.

Zakończenie najmu po pierwszym roku wymaga wypowiedzenia 90 dni.

reklamy graficzne gmail

Wpływ na sprzedaż lub remont nieruchomości, aby osiągnąć wyższy czynsz

Wszystkie obiekty wynajmowane w ramach programu Sekcja 8 musi kwalifikować się pod względem wielkości jednostki i są kontrolowane przez inspektora Housing Authority.

Jeżeli nieruchomość jest sprzedawana, dzierżawy pozostaje z nim. Nowy właściciel może przejąć dzierżawy, jeżeli zatwierdzone przez Urząd Mieszkalnictwa.

Sekcja 8 może dostarczyć właścicielowi zgodne wynajęcia i długoterminowych najemców. Jednak właściciel musi traktować najemcy i zarządzanie majątkiem w taki sam sposób, jak oni by dla non-assisted najemcy.

Właściciel musi nadawać się do faktu, że istnieje wiele formalności związanych, więc zadać sobie pytanie, czy jesteś gotów zrobić, że praca papieru, a kwalifikują się z Housing Authority przed zapisaniem w programie Sekcja 8.

Michaale Sarvis jest założycielem i partnerem zarządzającym metra Property Management, w San Jose Property Management Company. Jest Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami w stanie Kalifornia i osiągnęła zawodowy oznaczenie Certified Property Manager z Institute of Real Estate Management.

Mike opublikował liczne artykuły w czasopismach krajowych cenionych profesjonalnych i czasopism. Przeczytaj jego artykuły w Journal of Real Estate Finance Urzędowym strategii biznesowej, San Jose Business Journal, Journal of Property Management oraz Journal of Industrial Development.

Mike opracowane i prowadzone naukę na poziomie absolwent „Corporate Real Estate Asset Management” w Golden Gate University, oraz „technik i praktyk dochodu Property Management” w West Valley College.

kariery Mike’a w nieruchomości jest teraz nastawiony na okres 30 lat. Możesz znaleźć więcej szczegółów na temat płyty z poliwęglanu komorowego Metro Property Management San Jose służąc Wszystkie rodzaje nieruchomości w całym hrabstwie Santa Clara.

– autor artykułu