reklama graficzna na youtube

reklama graficzna na youtube Płace realne nadal będzie się zmniejszać, ponieważ siła nabywcza dolara jest nadal utrudniony precz jak ustawia się hiperinflacja, mających znaczny negatywny wpływ na standard życia w tym kraju. Na giełdzie będzie nadal spadać, jak spadek zysków przedsiębiorstw i stopy podatku od przedsiębiorstw rosną, tylko kolejnym czynnikiem, który przyczyni się do obniżenia wartości nieruchomości, jak ludzie mają mniej pieniędzy, aby umieścić w kierunku zaliczki, praktykę, która wyłoniła się w ostatnich miesiącach jak banki starają się chronić przed przyszłymi stratami.http://www.laserina.pl

Amerykanie będą bez wątpienia pojawi się poważny spadek ich poziomu życia w ciągu najbliższych dziesięciu lat, spadające ceny mieszkań są tylko wierzchołkiem góry lodowej. Nie zrozumcie mnie źle nie będzie coś dobrego, by wyjść z tej ostatniej ustawy bodźca w postaci bardzo potrzebnych miejsc pracy oraz poprawy infrastruktury budowlanej, ale długoterminowe skutki negatywne będą daleko ważyć jakieś krótkie długoterminowe korzyści.

reklama graficzna na youtube

Kapitalizm bez awarii jest jak życie bez ryzyka; niemożliwy. Wyobraź sobie życie bez ryzyka, że ??wszyscy się jeżdżąc będzie 110 mph bez odniesieniu do naszego własnego bezpieczeństwa lub ktokolwiek inny to o to chodzi, bo nie wszyscy są nieśmiertelni bez opieki na świecie. W istocie jest to dokładnie to, co wydarzyło się w wtórnych rynkach hipotecznych. Te banki obszedł się zachowywać jak nieśmiertelnych, przekazując ryzyko się do rządu federalnego poprzez Freddie Mac i Fannie Mae. Polityka nasze rządy „od” zbyt duże, by upaść „stworzył nieśmiertelnych bankowych podparte przez nas amerykańscy podatnicy nagrobki granitowe, będziemy ostatecznie te, które idą na śmierć poprzez hiperinflację, jako bezpośredni skutek nasze rządy nieodpowiedzialne i lekkomyślne działania. Żegnaj kapitalizm, będziesz drogo pominięte przez wielu, dzięki za wspomnienia.

– autor artykułu