grafika reklamowa ksiazka

grafika reklamowa ksiazka

Perspektywy kariery z Forensic Scientist Stopnia

Co można zrobić z Sądowej stopnia naukowcem? W ciągu ostatniej dekady, postęp w technologii DNA, które pozwoliły na stworzenie bazy danych DNA i Narodowy rosnącą zależność służb policyjnych na temat dowodów sądowych doprowadziły do ??bezprecedensowej liczby miejsc pracy powstaje w Forensic Science Sector.

Pomimo wzrostu możliwości zatrudnienia, konkurs na stanowiska w kryminalistyce jest ostra. Nie jest niczym niezwykłym dla 500 aplikacji do otrzymania tak mało jak 30 stanowisk. To może być częściowo dzięki popularność – Silent Witness „serialu telewizyjnego ” CSI Crime Scene Investigator” i. Najwięcej wolnych miejsc pracy są reklamowane w prasie krajowej i lokalnej lub w specjalistycznych publikacjach, takich jak „New Scientist”.

grafika reklamowa ksiazka

Istnieje wiele sposobów, student może przygotować się do kariery w jak kryminalistycznych naukowca. A „wybudowany” licencjat z kryminalistyki naukowiec może uczyć przedmiotów, takich jak badania zbrodni i kryminologii, obok podstawowej biologii i chemii.

Istnieją dowody na to jednak, że kursy te są lekkie w nauce i nie zapewnia wystarczającego przygotowania do pracy. Absolwent z dobrym stopniu w biologii i chemii, a nawet kogoś z studia podyplomowe w nauce może być bardziej konkurencyjny na rynku wnioskodawca panującej.

grafika reklamowa ksiazka

Równie ważne jak prawidłowe wykształcenia są pewne cechy osobiste. Zadanie wymaga ogromnej cierpliwości i koncentracji. Większość prac jest szczegółowo, żmudne i monotonne. Dociekliwy umysł jest niezbędne, jak również zdolność do produkcji wysokiej jakości prace analityczne. Umiejętności tak różne, jak technik biologii molekularnej, spektrometrii masowej i chromatografii są użyteczne.

Zadanie polega na zbieraniu dowodów w tej dziedzinie i wnioski z nagrywania scen lub wypadków kryminalnych.

– autor artykułu