grafika reklamowa cennik

Top Ćwiczenia zbudować Dunking Umiejętność i pionowych

Jak piszę to, to na początku maja. NBA Playoffs są w pełnej wahadłowe i wiele zespołów rozpoczęły już swoją offseason. Playoffs są wypełnione ogromną ilością bębnów podświetleniem prezentujących niesamowitych wsadów, inspirując wielu innych trenować, aby być w stanie zrobić to samo. I wielu graczy, szczególnie tych młodszych, są w ich offseason, który jest najlepszy czas, aby pracować nad swoimi umiejętnościami pionowych i dunking.

Więc co jest najlepszym sposobem, aby pracować na dunking i umiejętności pionowych? …

Dunking! Powinienem powiedzieć Dunking na dolnej obręczy. Pomyśl o tym: Co zrobić, aby być w stanie podnosić większe ciężary w końcu? Podnosisz lżejszych ciężarów i zbudować do swojego celu. W taki sam sposób można blender nutribullet sklep zbudować do obręczy 10 ‚, zaczynając od dolnej obręczy. Ponadto, podobnie jak w przypadku pompek, pull up, rzuca i przysiady (by wymienić tylko kilka), własne masy ciała może być świetnym narzędziem do poprawy siły podczas używania go do skoku i dunk.

Tak więc, nie jest to … najlepiej wykonywać zrobić, aby zwiększyć swoją zdolność Dunking i pionowe to dunk. Jeśli nie można na obręczy 10 ‚, znaleźć dolną krawędź lub regulowaną obręcz i ustaw go na wysokości, które można zanurzać, ale wciąż jest wyzwaniem dla Ciebie.

Dlaczego Dunking na dolną krawędzią górną ćwiczeń? Cóż, na początek, to jest zabawa! Nie będziemy myśleć, że jesteś w pracy, jesteś po prostu będzie wyobrażając sobie robi to na 10 „felgi. Ale także, dunking to znacznie więcej niż tylko o przyzwoity pionu. Musisz być w stanie zbliżyć się do obręczy (czy dryblingu lub przygotowuje się na alley oop), zdjąć i trzymać piłkę w prawo w celu uzyskania, że ??dunk dół. Innymi słowy, trzeba mieć dobrą mechanikę, aby móc dobrze dunk (podobnie jak o dobrych mechaników, aby dobrze strzelać).

– autor artykułu