typy reklamy telewizyjnej

typy reklamy telewizyjnej

2. Kuchnia Moving Box (3,0 sześciennych) -Ideal na garnki , patelnie, małych urządzeń.

3. Poduszka Moving Box (4,5 sko) -Tylko być stosowany dla dużych lekkich przedmiotów, takich jak poduszki, w przeciwnym razie pole jest zbyt ciężki do przeprowadzki do przeprowadzenia.

4. Szafa ruchu box-Pole to znajduje się bar wewnątrz i jest idealnym miejscem do powieszenia ubrania wewnątrz.

Specjalne oznakowanie na opakowaniu

Trzeci aspekt, co sprawia, że ??certyfikat box moving różni się system etykietowania.

Certyfikowane pola ruchu mają etykiety na nich, gdzie można wskazywać, co jest wewnątrz powinien być umieszczony w polu i co pokoju. (Uwaga, niektóre pola są sprzedawane z etykietami, które nie są certyfikowane przenoszenie pól.) Jeśli nie etykieta Twój box, firma ruchu będzie tylko w stanie odrzucać wszystkie swoje pola off w głównym pokoju i będziesz tracić czasu otwarcia pudełka, niosąc je do odpowiednich pomieszczeń i organizowania. Można dodać 50% lub więcej czasu do rozpakowywania wysiłków.

Podczas przenoszenia, ważne jest, aby oznaczyć każde pole z tym, co pokój powinien je umieścić w i wskazać, co jest wewnątrz każdego z ruchomym oknie. To pomaga firmom ruchome priorytet układanie pudełek. Który sprzedaje Certified pola ruchu? Większość głównych sklepy nie sprzedają certyfikowane pola ruchu. Wyobrażam sobie, że nie, ponieważ te pudełka są cięższe i droższe w zakupie i zapasów, a następnie te, które są lekkie. Ponieważ większość konsumentów nie zna różnicy, większość dużych sklepów detalicznych pobieramy ogromnych cen dla pól, które zapewniają niewielką ochronę dla swoich kosztowności podczas przeprowadzki, nie są przeznaczone do tego celu, ale wciąż mają znaki na nich nazywając ich przenoszenie pól.

Można znaleźć certyfikat ruchomych pudełka po obniżonych cenach online w http://www.movingboxdelivery.com lub z lokalnymi firmami w ruchu w całym kraju.

– autor artykułu