rodzaje reklamy audytywnej

rodzaje reklamy audytywnej

Oszukiwanie w Kolegium

Zarówno jako studenta i profesora, widziałem różne sposoby studenci próbowali oszukać swoją drogę przez kolegium. Które z nich działa najlepiej, a które nie są warte czasu? Rzućmy okiem poniżej:

Twój profesor rachunkowości może opisywać oszustwo jako „niezrównoważony”, a Twój nauczyciel pomaturalne algebry może powiedzieć, że „nie sumują się”, a instruktor teologia może po prostu powiedzieć „oszukiwanie jest źle, źle, źle.” Zawsze zdefiniowane oszukiwania jako „Getting korzystny wynik bez trwonienia taki sam wysiłek wszyscy inni.”

Oto kilka popularnych metod oszukiwania, w tym ślepych koncentrator tlenu serwis zaułków i te, które faktycznie pracują:

rodzaje reklamy audytywnej

Kopiowanie lekcji – W szkole był to najniższy z niskich tech; spotkał się z kimś w szkolnym i fizycznie zapisał ich odpowiedzi na papierze. Te dni, mnóstwo witryn reklamować swój ogromny zapas esejów i wypracowań na różne tematy, które są gotowi sprzedać do niczego studenta. Rzeczywistość jest taka, że ??większość z tych stron mają te same materiały (są kopiując je od siebie …?) I że niemal wszyscy instruktorzy są ich świadomi. W rzeczywistości, istnieje coraz większa liczba „przeciw-kopiowanie” stron internetowych, które sprawdzi zgłoszonej pracy i niech instruktor wiedzieć, czy jesteś winny plagiatu.

Werdykt: Jeżeli korzystny wynik pan goni jest uzyskanie oceny niedostatecznej mogłeś zagrał pustej kartce papieru i zapisać sobie trochę pieniędzy.

hakerstwo komputerowe – OK, film „Gry wojenne” powstał jak 20 lat temu, prawda? Te dni, sieci komputerowe uczelni są systemy big-time zarządzane przez wielu specjalistów komputerowych. monitory oprogramowanie zabezpieczające dostęp do najważniejszych części sieci szkół i baz danych są wyposażone w ochronę hasłem i szyfrowanie danych. Jasne, czasem śruby somebody up i laptop danych inkrustowane znika, ale jednocześnie, że może można netto kilka numerów ubezpieczeń społecznych to nie pomaga zmienić klasę.
pozycjonowanie gdańsk
– autor artykułu