grafika reklamowa na samochodach

grafika reklamowa na samochodach Spójrz na tych liczbach:

W swoim ostatnim wyścigu, Curlin zajął drugie miejsce w Red Rocks w człowieku Wojenny Stakes w Belmont Park, gdzie zajął drugie miejsce w Red Rocks. Najnowszym rasy dużymi brązowymi był szczupły zwycięstwo w Haskell Invitational 3 sierpnia w Monmouth Park.

Patrząc na większy obraz, wygrane wyścigi Curlin należą do $ 6.000.000 Dubai World Cup w tym roku wraz z Stephen Foster Handicap i jest trzecim na liście zarobków północnoamerykańscy wszech czasów z $ 9496800.wypożyczalna luskusowych samochodów warszawa W ubiegłym roku wzięło Curlin hodowców Cup Classic, Jockey Gold Cup, Preakness Stakes, Arkansas Derby, a stawki Rebel (zarabiając Eclipse Award 2007 dla amerykańskiego Konia Roku).

Oprócz Haskell Invitational, w tym roku Big Brown twierdził również ogromne zwycięstwo w Kentucky Derby, Preakness Stakes, Florida Derby i ma na swoim koncie sześć zwycięstw w siedmiu kariery zaczyna łączną kwotę $ 3.314.500.

Oczywiście, oba konie są zwycięzcami. Ale w wyścigu head-to-head?

grafika reklamowa na samochodach

Jeśli nie hodowców Pucharów klasyczny, to co?

Opierając tradycję hodowców Pucharów Klasyczny będzie działać na syntetycznej nawierzchni, po raz pierwszy w historii tej imprezy dochodowe. Syntetyczne utworów są uważane za bezpieczniejsze (zarówno dla konia i dżokeja), ale nie były one na tyle długo, aby osiągać wystarczające statystyk. A to nie wróży dobrze dla trenera Curlin Steve Asmussen, który czuje wydajność Curlin http://harmoniasmakow.pl/przekaski-azjatyckie jest na torze brudu są dużo lepsze. Dutrow, z drugiej strony, ponieważ uważa, że ??Big Brown zrobił dobrze na darń (murawa i konie mają tendencję do uruchomienia podobnego wyścig na torach syntetycznych) powinien być w dobrej formie do mistrzostw hodowców.

W ramach przygotowań do Classic, Iavarone powiedział, że skłonność do wyścigu w połowie września na Big Brown.

Więc … z Woodward i Jockey Club Gold Cup wchodzi w rachubę (na spotkaniu Curlin i Big brązowy), które nadal pozostawia Massachusetts Handicap w Suffolk Downs 20 września; lub Clark Handicap w Churchill Downs – rasa, która nie jest zaplanowane, aby przejść w dół, aż do pełnego miesiąca po Pucharze hodowców.

To prowadzi nas z powrotem do pierwotnego pytania: Curlin lub Big Brown? Który jest lepszy koń? Zabierz swoje typy na kasie. Z kilku dużych ras w lewo na kalendarzu zarówno dla koni (przed Puchar Hodowców) masz swoją pracę wyciąć dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat hodowców Cup lub hodowców Pucharów pretendentów odwiedź Bodog Racebook.

ShinySyl
– autor artykułu