grafika reklamowa fotografia

grafika reklamowa fotografia

Jak Stimulus Bill zaszkodzi na rynku mieszkaniowym

Pomysł, że rząd może niektóre jak podtrzymać ceny mieszkań, że jeżeli rażąco zawyżone, głównie częściowo ze względu na zaangażowanie rządu na rynku mieszkaniowym w pierwszej kolejności, miesza mi w głowie i pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Pierwsza istota jest jak będziemy płacić za tych wszystkich nowych wydatków, a co się stanie, gdy to wszystko drukowanie pieniędzy powoduje uciekać inflacji, które będą miały bezpośredni negatywny wpływ na rynek budownictwa mieszkaniowego, przez Fed konieczności podniesienia stóp procentowych w celu kontrolować inflację.

grafika reklamowa fotografia

Wyższe stopy procentowe będą prowadzić do wzrostu bezrobocia ze względu na fakt, że pracodawcy nie mogą uzyskać niedrogie linie kredytowe w celu spełnienia płac i innych krótkoterminowych zobowiązań dłużnych. Jest to bardzo realne zagrożenie, że ta administracja, jak udało się rozwiązać i nie bez powodu. Ponieważ rzeczywistość jest to; to nie ma znaczenia, jakie działania podjąć, aby je „naprawić” na rynku mieszkaniowym, wszystkie próby próbuje odwrócić rynek zamierza zrobić więcej szkody niż pożytku, a wielu polityków obu stronach nawy o tym wiedzą. Ale czują przemożną potrzebę działania, nawet jeśli to będzie zrobić więcej szkody niż pożytku, gdyż nic innego następnie dać wrażenie, że „opieka”, ale w rzeczywistości jedyną rzeczą, że troszczą się o uzyskiwanie wybierani ponownie.

grafika reklamowa fotografia

Najmądrzejszy działanie nasza polityka jest bezczynność, przestać próbować być bohatera ty nie robisz rzeczy o wiele gorsze , a następnie muszą być. Wszystko to złych długów musi wypłukać systemu, więc rynki mogą poprawić się. Jeżeli sprostowanie środków przez rynek niektóre przedsiębiorstwa upadają i ludzie tracą domy, które będzie, niech tak będzie. Jest to cholernie dużo lepsze niż alternatywa.

– autor artykułu