dlaczego grafika strony jest wazna

dlaczego grafika strony jest wazna

Curlin Vs Big Brown – Opowieść taśmy

Gracza i handicappers nadzieję zarobić na Curlin vs. Big Brown Showdown at tegorocznych hodowców Cup Mistrzostwa Świata 24 października i 25 października mogą chcieć mieć szereg innych hodowców Cup Picks kolejce; w takiej formie, że doniosłe zgromadzenie może spaść nawet nie dotrzeć do bram.http://www.apartamenty.in/pl/apartamenty-na-sprzedaz

Potem znowu – szczególnie jeśli chodzi o wyścigi konne – nigdy nie mów nigdy.

„Ten rodzaj konkurencji między końmi właśnie rasowy potrzeb Race, wydarzenie, które wprowadza emocje i konkurencji wyścigów do szerszej publiczności,” właściciel Curlin Jesse Jackson. „Wyobraźmy sobie konia wyścigów Rok Curlin przeciwko Derbisty Big Brown, na legendarnym torze. Ja go kocham, że fani będą go kochać, a konie będą go kochać.”

Jackson jest jednak odnosząc się do Woodward Stakes w Saratoga Race Course w dniu 30 sierpnia. I właśnie na domiar bardziej intrygujące, Jackson został również wspomnieć Jockey Club Gold Cup escape room gdańsk w Belmont w dniu 27 września jako drugą możliwość. Właściciel Big Brown, Michael Iavarone, nie jest zainteresowany wejściem konia w każdym wyścigu; to hodowcy ‚Cup Classic, że jest po.

dlaczego grafika strony jest wazna

„Nasz koń nigdy nie było tam i wiemy, że mamy tam biegać, to właśnie hodowcy Pucharów mistrzostwa w tym wszystkim chodzi” Iavarone powiedział. „Nie mówię, że” tam, zrobić, że „ale (Curlin) powinny być w tym wyścigu.”

Z oba obozy czyni sprawę do wniesienia tych znanych konkurentów razem w pewnym momencie w tym roku, można się zastanawiać, że jeśli Curlin i Big Brown nie spotkać się, co koń wygra?

Cztery-letni vs Three-latek: Jak te mistrzowie mierzyć?

Zapomnij o Big Browna trener Rick Dutrow odważnie głosząc Jego odważny trzy-letnia być „lepsze” niż zaprawiony cztery-letni (Pomyśl, kiedy Dutrow gwarantowana wygrana w Belmont Stakes); kariera wyścigowa każdego konia i zapis świadczy o naprawdę mierzyć.

– autor artykułu