typy reklamy zewnetrznej

typy reklamy zewnetrznej

Wypożyczenie do Najemców w Programie Sekcja 8

Metro Property Management jest pełna usługa firmy zarządzania nieruchomościami, która specjalizuje się w nieruchomości mieszkaniowych w hrabstwie Santa Clara w Kalifornii. Często jesteśmy proszeni przez naszych klientów, czy należy je wypożyczyć w punkcie 8 lokatorów.

Istnieje wiele korzyści i wyzwania dla właścicieli, którzy chcą wynająć najemcom uczestników programu Sekcja 8. Po pierwsze, właściciel musi uznać, że program nie został stworzony, aby pomóc właścicielom nieruchomości, ale aby pomóc rodzinom o niskich dochodach w uzyskaniu godnej, bezpiecznej i higienicznej obudowę.

typy reklamy zewnetrznej

Urząd obudowy, poprzez Sekcja 8 Certificate Program, pomaga milionom rodzin w całym kraju uzyskania pomocy mieszkaniowej. Sekcja 8 Program mieszkaniowy jest formą dotacji federalnych wynajęcia, aby pomóc rodzinom o niskich dochodach z płatności miesięcznych czynszów.

Urząd Mieszkalnictwa hrabstwie Santa Clara administruje funduszami z amerykańskiego Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD) i dystrybuuje je w postaci sekcji 8 Housing Choice bony na kwalifikowanych rodzin i osób fizycznych. W Santa Clara County, Program Sekcja 8 pomaga ponad 16.000 gospodarstw domowych. Na podstawie poziomu dochodów gospodarstw domowych, dodatkowe gospodarstw domowych kwalifikuje, ale ze względu na brak środków finansowych, Urząd Obudowa jest w stanie im pomóc.

typy reklamy zewnetrznej

Sekcja 8 Program przeznaczony jest dla najemcy. Zespół mieszkaniowy jest niezależny od programu, który pozwala wybrać najemcy mieszkań na wolnym rynku, w przeciwieństwie do mieszkań socjalnych. Kupon umożliwia najemcy, aby wybrać obudowę, która spełnia ich potrzeby. Najemca płaci część czynszu bezpośrednio do właściciela nieruchomości.

Właściciel nieruchomości, które chcą uczestniczyć w programie, muszą być zgodne z procedurami ustanowionymi przez Amerykański Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD) oraz Housing Authority.

– autor artykułu