typy reklamy na facebooku

Certyfikowany ruchomymi pola są produkowane i zaprojektowane tak, aby być ułożone jedna na drugiej w jadącego samochodu ciężarowego i wózka bez kompresji; co wytrzymać ciśnienie w środowiskach wyboista. (Moving ciężarowe są bardzo wyboista)

Certyfikowane ruchomych pola są zaprojektowane do kompresji, gdy są one ułożone jedna na drugiej w jadącego samochodu, wózek lub w domu, gdzie zwykłe pola nie są przeznaczone do spiętrzania i mają o wiele większe prawdopodobieństwo kruszenia kosztowności.

Układanie skrzynek nastąpi w całym swoim ruchu. Na przykład, twoje Samochody będą układać swoje pola ruchu na wózku, następnie będą układać je na ciężarówce, a następnie będą układać je w domu, dopóki ich rozpakować. Potem długo po przeprowadzce, wiele osób nadal będzie układać swoje pudełka w garażu lub jednostki magazynowej. W rezultacie, jest bardzo ważne, gdy są ułożone, są bez kompresji.

drzwi zewnętrzne gdynia

Industry Standard Dobór Aby pomóc Zapakuj Chroń swoje kosztowności

Drugi aspekt, który odróżnia pole certyfikat ruchoma jest rozmiaru.

Ruchoma przemysłu zaleca branży standardowego rozmiaru dla certyfikowanych pola ruchu. Całego domu powinny być pakowane z tymi różnej wielkości pudełek. Korzystanie standardowe przemysł rozmiary ułatwia układanie pudełek szczelnie w ciężarówce dzięki czemu przeprowadzki nie będzie konieczne, aby jak najwięcej wycieczki (ta pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach swojego ruchu) i twoi przeprowadzki będzie nawet szybciej, ponieważ pola są przeznaczona do układania jedna na drugiej.

Cztery rozmiary certyfikowanych pola ruchu są:

1. Celem wszystkich Moving Box (1,5 sześciennych) -The najważniejszym pudełko w ruchu. Większość z domu powinny być zapakowane wewnątrz boxu. Jest wystarczająco duży, aby pomieścić wiele rzeczy, ale nie jest zbyt duża, że ??będzie ponad zapakować pudełko co czyni go zbyt ciężkie do przeprowadzenia.

– autor artykułu